o studiu

Od roku 2019 pořádáme kurzy modelování, abychom vás učili keramiku a abychom pro vás vytvořili prostor, kde se budete cítit dobře a kde se na chvíli schováte do svého nitra a začnete relaxovat. Pro někoho je výroba keramiky proces zhmotnění fantazie, pro dalšího je to posouvání užitkovosti keramické hlíny do různých potřeb všedního života, pro posledního je práce s hlínou terapie a odpočinek. Chceme poznat všechny z vás. Chceme, abyste se mohli zdokonalovat a abyste se u nás cítili dobře. Chceme, abyste si u nás odpočinuli.

Naše priorita je předat tobě a ostatním zkušenosti a všechny naše znalosti, ať už při kurzech nebo jednorázových workshopech. Jakmile si základy výroby keramiky doslova ošaháš, můžeš zcela samostatně navštěvovat naše keramické studio a tvořit o samotě nebo se svými blízkými. Dále se můžeš zdokonalovat během konzultačních hodin, kdy je ti zdarma k dispozici lektor, nebo na dalších rozvíjejících workshopech, např. na glazování, na vázy a plastiky apod.

Dáváme si záležet na užitkovosti a jednoduchosti prostředí, ve kterém pracuješ. Studio je plně vybavené pro tvorbu keramiky. Najdeš tam točírenské kruhy, točny určené na modelování, sádrové formy, všechno potřebné nářadí a pomůcky, keramické hlíny, engoby, vodovky a pastelky na keramiku, glazury. Pokud v něčem spatříš nedostatek nebo potřebu, prosím obrať se na nás na info@kerastudio.cz. Zpětná vazba je pro nás esenciálně důležitá, protože studio vedeme pro tebe a ostatní a vy jste ti, kteří si ho mají užít. V případě, že nám chceš sdělit hezká slova a pochvaly, taky nám napiš. Budeme se tím chlubit dále a tvé nadšení použijeme jako referenci.


Rezervaci návštěvy studia v Praze můžeš vytvořit tady a v Brně tady.