velkoobchodní výroba pro eshopy a privátní značky

Keramiku tvoříme v našem ateliéru v budově KUMST na Údolní 19 v Brně. Ateliér je místem pro rostliny Kvítek v bytě ale je i plnohodnotnou keramickou dílnou. Na konzultaci firemních zakázek i velkoobchodních odběrů se potkáme v ateliéru.

 

KERAMICKÉ NÁDOBÍ DO KAVÁREN A RESTAURACÍ

VELKOOBCHODNÍ VÝROBA PRO ESHOPY A PRIVÁTNÍ ZNAČKY

KERAMICKÉ I KVÍTKOVÉ DÁRKOVÉ SADY PRO ZAMĚSTNANCE

TEAMBUILDING A SKUPINOVÉ AKCE V KERAMICKÉM STUDIU

PRONÁJEM KERAMICKÉHO STUDIA NA WORKSHOPY A ŠKOLENÍ

 

Vyrábíme kompletní kávové i jídelní servisy, nabízíme vedené i volné skupinové keramické teambuildingy a relaxační workshopy. Každý projekt je ten správný projekt, protože je tvůj. My ti s ním rádi pomůžeme.

Na mail (info@kerastudio.cz) nám pošli svou představu. Podle rozsahu zakázky a termínu realizace se domluvíme na následném postupu.

Pod naší druhou značkou KVÍTKA V BYTĚ tvoříme kvítkové realizace pro firmy, obchody i gastro. Nabízíme služby pravidelné údržby rostlin.

 

SELAH PRAGUE

Do concept storu Selah Prague pravidelně dodáváme talíře ve velkoobchodním režimu. Jsou součástí nabídky ve storu i na eshopu.

Tento pražský koncept shromažďuje a nabízí hezké zboží denní potřeby i k dekoraci. Rozhodli se, budou nabízet i naše produkty. Poptali nás, zda je možné odkoupit ve velkoobchodním režimu talíře KERA. Z naší strany jsme poskytli velkoobchodní cenovou nabídku. Do pár týdnů se talíře objevili jak na pražském storu tak i na eshopu.