workshop točení na kruhu

  • Slouží jako zaučovací jednorázová lekce
  • Délka workshopu je 120 min.
  • Koná se v KERA studiu
  • Kurz je pro všechny věkové kategorie a je vhodný pro začátečníky
  • Kapacita kurzu jsou 2 osoby

Po absolvování kurzu dostaneš do svého depozitu v rezervačním systému kredit 200 Kč, ať můžeš dál trénovat modelování v KERA studiu.

Workshop točení na kruhu pořádáme každý týden po celý rok až do začátku prosince. K dispozici jsou odpolední termíny, nebo večerní termíny. Konkrétní dny a časy najdeš v rezervačním systému studia v Praze nebo v Brně. Na kurz se přihlásíš přes rezervační systém. Přihlašování spouštíme vždy s měsíčním předstihem.

Náplň kurzu: Celou dvouhodinovku sedíš za kruhem. Prakticky ti představíme přípravu hlíny před točením, techniky točení a centrovaní a vytáčení výrobku, vyzkoušíš si i obtáčení našich hotových polotovarů. Výrobky z workshopu ti zůstanou schnout ve studiu k obtočení nebo k naglazování. V poslední části kurzu ti vysvětlíme praxi glazování na korpusech, které ti zůstanou.

V ceně workshopu je spotřebovaná hlína i glazovací materiál. Veškeré potřebné nářadí i pomůcky ti budou k dispozici. Na workshopu je dostupné občerstvení. Na kurzu je dostupné občerstvení, káva, čaj nebo prosecco, podle toho, na co máš chuť. Během kurzu pracujeme v klidném a odpočinkovém prostředí - zapalujeme svíčky, nevyřizujeme telefony. Veselá nálada a smích je naopak velmi vítán! Pokud si vzpomeneš, udělej si během lekce fotky a videa pro porovnání hrubého a finálního výrobku a taky ke sdílení na sociálních sítích! Budeme rádi za tvé hodnocení a zpětnou vazbu na googlu nebo instagramu. Těšíme se na tebe.