kurz modelování keramiky

  • Trvá 4 týdny, koná se vždy v úterky, nebo čtvrtky
  • Délka jednotlivého bloku je 120 min.
  • V Praze se koná v KERA studiu
  • V Brně se koná v KERA storu/ateliéru Kvítek v bytě ve dvoře budovy KUMST na Údolní 19 v Brně
  • Kurz je pro všechny věkové kategorie. Hodí se také pro rodiče s dětmi.
  • Kapacita kurzu je 5 osob
  • CERAMIC CLASSES ARE ENGLISH FRIENDLY!

Po absolvování kurzu dostaneš do svého depozitu v rezervačním systému kredit 200 Kč, ať můžeš dál trénovat modelování v KERA studiu.

Kurz modelování keramiky pořádáme každý měsíc mimo prosinec. Na výběr jsou úterní nebo čtvrteční kurzy, k dispozici je odpolední termín, nebo večerní termín. Konkrétní časy najdeš v rezervačním systému studia v Praze nebo v Brně. Na kurz se přihlásíš přes rezervační systém. Přihlašování spouštíme vždy s měsíčním předstihem před začátkem kurzu.

Náplň kurzu: Vyzkoušíš si a naučíš se pracovat s různými keramickými hlínami. V průběhu kurzu můžeš zkoušet různé techniky modelování a zdobení hlíny. Budeš mít na výběr dokončit své výrobky různými glazurami či engobami. Pracovat můžeš podle zadání nebo z volné ruky podle své nálady. Pochopíš systém sušení a výpalu.

V ceně kurzu jsou dva balíky hlíny dle výběru, potřebné glazury a engoby, pastelky, voskovky a výpaly. Veškeré potřebné nářadí i pomůcky jsou ti k dispozici. Na kurzu je dostupné občerstvení, káva, čaj nebo prosecco, podle toho, na co máš chuť. Během kurzu pracujeme v klidném a odpočinkovém prostředí - zapalujeme svíčky, nevyřizujeme telefony. Veselá nálada a smích je naopak velmi vítán! Pokud si vzpomeneš, udělej si během lekce fotky a videa pro porovnání hrubého a finálního výrobku a taky ke sdílení na sociálních sítích! Budeme rádi za tvé hodnocení a zpětnou vazbu na googlu nebo instagramu. Těšíme se na tebe.