teambuilding

Ve studiu v Praze i v Brně nabízíme lektorované skupinové akce, které můžeš pojmout jako firemní teambuilding, zážitek pro tebe a tvé přátele nebo jako program pro narozeninovou oslavu i rozlučku se svobodou. Máš možnost si vybrat ze dvou programů výroby keramiky. Tak jako tak si vytvoříš výrobek, který budeš mít k užitku i jako upomínku na báječně strávený čas.

Během skupinových akcí si dáváme záležet na bezchybné atmosféře, protože chápeme, že k nám přicházíte pro relax. Maximální soustředěnost lektora na návštěvníky je pro nás klíčová. K dispozici je řada keramických hlín, všechny nástroje a pomůcky, které můžete při výrobě potřebovat. Během akce pro vás nachystáme drobné občerstvení, ale počítáme i s variantou, že si přinesete vlastní pohoštění. U nás je povolená konzumace alkoholu - k výrobě keramiky se nejvíce hodí víno nebo prosecco. Máte-li konkrétní představu, dejte nám ji vědět, jistě se domluvíme. Budeme také rádi za vaše hodnocení a zpětnou vazbu na googlu nebo instagramu. 

Na mail (info@kerastudio.cz nebo praha@kerastudio.cz) nebo dolů do kontaktního formuláře nám pošli, který program je ti bližší, pro kolik osob by skupinová akce měla být a vaše preferované termíny. Společně se pak domluvíme, kdy se tady nad keramikou potkáme.

 

1. Modelování keramiky

  • délka 3 hodiny (180 minut)

  • workshop je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé keramiky

  • maximální kapacita 6 osob

Tato skupinová akce je pro ty, kteří si chtějí nerušeně povykládat, vypnout hlavu u nenáročné práce a osahat si hlínu. Na začátku vaší skupině lektor vysvětlí nejefektivnější techniky modelování keramiky v závislosti na tom, co si chcete vytvořit. Naučí vás jak výrobek vymodelovat precizně a přesně, aby byl finálně podle vašich představ. Následně budete mít prostor na samostatné modelování, při kterém začne ta pravá pohoda. Lektor je vám ale stále k dispozici pro vaše případné dotazy a pro pomoc. Výrobky necháme u nás ve studiu pořádně uschnout, případně je finalizujeme glazurou a naložíme je do pece. V následujících týdnech vyzvednete své keramické výtvory.

 

2. Dekorování keramiky

  • délka 3 hodiny (180 minut)

  • workshop je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé keramiky

  • maximální kapacita 6 osob

Jednoduché, rychlé a efektivní je malování na keramické polotovary. Vyberte si z našich polic vytočené talíře, misku, hrnek nebo kalíšek. Lektor vaší skupině předvede vzorky a ukáže, jaké jsou principy a techniky dekorování na keramiku. K dispozici budete mít barvy, pastelky a vodovky k malování a glazury k namáčení. Z této skupinovky si odnesete pohodu a naprosto uvolněnou hlavu. Výrobky necháme u nás ve studiu pořádně uschnout a naložíme je do pece. V následujících týdnech se zastavíte pro své výrobky, které vám budou doma dělat parádu desítky dalších let.