teambuilding

Pro skupiny nabízíme lektorovaný teambulding a skupinové akce. Máš možnost vybrat si z našich programů, které jsme sestavili tak, abyste se skupinou měli možnost čas využít naplno. Po celou dobu budete tvořit v našem keramickém studiu na adrese Údolní 21 v Brně.

Na mail (info@kerastudio.cz) nám pošli svou představu. My ti zašleme cenovou nabídku a program, který vás u nás čeká!

 

Programy skupinových akcí:

1. Kompletní keramický zážitek

- délka 4 hodiny, lektor vás vede po celou dobu, maximální kapacita 7 osob, cena po zaslání poptávky na info@kerastudio.cz

Ideální pro teambuildingy, během kterých se chcete dozvědět a naučit nové dovednosti. Všichni se seznámíte s technikami ručního modelování keramiky, lektor vám předvede práci na kruhu a následně budete mít prostor jeden po druhém za kruhy zasednout a zkoušet si vycentrovat a obtočit vlastní výrobky. Třeba něco hned vytočíš. A asi tomu hned propadneš! Prací na kruhu ale program nekončí. Je potřeba vysvětlit si dekorování výrobků. Abychom neztráceli čas, každý z vás dostane hotové polotovary (talíř, misku, hrnek, kalíšek), který si sám nadekoruje engobou nebo glazurou. Vaše výrobky po tembuidingu za vás finalizujeme a naložíme do pece. Vy si v následujících týdnech vyzvednete hotovou a plně použitelnou keramiku.

 

2. Modelovací keramický zážitek

- délka 4 hodiny, lektor vede vaši práci po dobu 2 hod., maximální kapacita 7 osob, cena po zaslání poptávky na info@kerastudio.cz

Chcete si jen odpočinout od práce a s kolegy si pohodově povykládat při nenáročné práci? Pak je tato skupinovka pro vás. Během prvních dvou hodin vám lektor ukáže nejefektivnější techniky modelování keramiky. Naučí vás jak výrobek vymodelovat precizně a přesně, aby byl co nejpovedenější. Následně budete mít další dvě hodiny na samostatné modelování, při kterém začne ta pravá pohoda. Výrobky za vás po konci skupinovky finalizujeme a naložíme do pece. Vsi v následujících týdnech vyzvednete své parádní výtvory.

 

3. Malování na keramiku

- délka 2 hodiny, lektor vede vaši práci první hodinu, maximální kapacita 7 osob, cena po zaslání poptávky na info@kerastudio.cz

Jednoduché, rychlé a efektivní je malování na keramické polotovary. Vyberte si talíře, misku, hrnek nebo kalíšek. Lektor vám předvede vzorky a ukáže, jak dekorování funguje. Dostanete barvy, glazury, pastelky a vodovky na keramiku a budete dekorovat. Z této skupinovky si odnesete pohodu a naprosto uvolněnou hlavu. Výrobky za vás po konci skupinovky finalizujeme a naložíme do pece. Vsi v následujících týdnech vyzvednete funkční užitou keramiku, která vám bude doma dělat parádu desítky dalších let.

 

Mimo skupinových akcí nabízíme firmám kompletní kávové i jídelní servisy a poskytujeme pronájem našeho keramického studia. Nabízíme tyto služby:

 

KERAMICKÉ NÁDOBÍ DO KAVÁREN A RESTAURACÍ

VELKOOBCHODNÍ VÝROBA PRO ESHOPY A PRIVÁTNÍ ZNAČKY

KERAMICKÉ I KVÍTKOVÉ DÁRKOVÉ SADY PRO ZAMĚSTNANCE

TEAMBUILDING A SKUPINOVÉ AKCE V KERAMICKÉM STUDIU

PRONÁJEM KERAMICKÉHO STUDIA NA WORKSHOPY A ŠKOLENÍ

 

Každý projekt je ten správný projekt, protože je tvůj. My ti s ním rádi pomůžeme.