keramické nádobí do kaváren a restaurací

Keramiku tvoříme v našem ateliéru v budově KUMST na Údolní 19 v Brně. Ateliér je místem pro rostliny Kvítek v bytě ale je i plnohodnotnou keramickou dílnou. Na konzultaci firemních zakázek i velkoobchodních odběrů se potkáme v ateliéru.

 

KERAMICKÉ NÁDOBÍ DO KAVÁREN A RESTAURACÍ

VELKOOBCHODNÍ VÝROBA PRO ESHOPY A PRIVÁTNÍ ZNAČKY

KERAMICKÉ I KVÍTKOVÉ DÁRKOVÉ SADY PRO ZAMĚSTNANCE

TEAMBUILDING A SKUPINOVÉ AKCE V KERAMICKÉM STUDIU

PRONÁJEM KERAMICKÉHO STUDIA NA WORKSHOPY A ŠKOLENÍ

 

Vyrábíme kompletní kávové i jídelní servisy, nabízíme vedené i volné skupinové keramické teambuildingy a relaxační workshopy. Každý projekt je ten správný projekt, protože je tvůj. My ti s ním rádi pomůžeme.

Na mail (info@kerastudio.cz) nám pošli svou představu. Podle rozsahu zakázky a termínu realizace se domluvíme na následném postupu.

Pod naší druhou značkou KVÍTKA V BYTĚ tvoříme kvítkové realizace pro firmy, obchody i gastro. Nabízíme služby pravidelné údržby rostlin.

 

VEČERKA

Do Večerky jsme vyráběli jídelní servis na zakázku, podle jejich potřeb. Několikrát ročně jim vyrábíme i espresso kalíšky, které jsou součástí jejich merchandisingu.

Původně jsme začali s kalíšky, protože kluci pravidelně nabízí svým zákazníkům výrobky, které jsou obrandované značkou Večerky, jsou vyrobené lokálně a mají co dočinění s gastrem. Po pár letech od otevření a nespokojeností s nekvalitní keramikou z prodejních řetězců, se na nás kluci obrátili s objednávkou i jídelního servisu. Výroba jídelních setů zabrala pár měsíců. Chtěli jsme koncepčně navázat na kalíšky, které jsou masově oblíbené (vždy se 50-70 ks vyprodá doslova přes noc), dodržet typické barvy Večerky a vytvořit tvar nádobí tak, aby vyhovoval pokrmům, které se v nich budou servírovat.

Po zkouškách vyšlo několik vzorků. Vzorky jsou vždy pro naše klienty zdarma. Při výrobě vzorků si uvědomujeme, že jeden z nich může být finální, a tak už s těmito podobami nemůžeme nakládat v maloprodeji. Klient si všechny vzorky odnáší s sebou.

Nakonec jsme pro Večerku vytvořili početný servis talířů s kolmou hranou a v tom samém duchu i hluboké misky s kolmou hranou. Kombinovali jsme bílou a custom růžovou glazuru, kterou do teď držíme namíchanou speciálně pro tohoto klienta. Kombinaci hlíny, glazury a tvaru jsme už zaslíbili pro Večerku, a tak u nás nikdy nenajdete růžové kalíšky. Děláme to jednoduše proto, abychom zachovali loajalitu vůči klientům, kteří se k nám pravidelně vracejí.