workshop velkých váz a plastik

  • Délka workshopu je 5 h (300 min)
  • Workshop je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé keramiky
  • Kapacita kurzu jsou 4 osoby

Po absolvování kurzu dostaneš do svého depozitu v rezervačním systému kredit 200 Kč, ať můžeš dál trénovat modelování v KERA studiu.

Kurz pořádáme nárazově a zpravidla o víkendech. Nadcházející termíny workshopu jsou uvedeny v rezervačním systému, kde se na kurz také přihlásíš. Přihlašování spouštíme vždy s minálně měsíčním předstihem před workshopem.

Náplň workshopu: Na začátku zkonzultujeme tvou představu velké plastiky. Ideální je, když si předem naplánuješ, co chceš vyrobit. Inspiruj se na sociálních sítích, přemýšlej, jakým kreativním směrem se toto tvé velké umělecké dílo vydá, ideálně tak, aby zapadalo do tvého domova a působilo nadčasově. Při konzultaci vybereme hlínu a budeme mít i jasnou představu o finálním dekorování. Plastiku pak tvoříme na točnách různými technikami modelování, které jsou nejvhodnější pro konkrétní výrobek. Výrobek pak u nás zůstává pár týdnů schnout, dle potřeby ho po přežahu za tebe naglazujeme a cca za měsíc je hotový k předání/odeslání.

V ceně workshopu je potřebná hlína dle tvého výběru, glazury a engoby pro finální dekor, pastelky, voskovky a výpaly. Veškeré potřebné nářadí i pomůcky jsou ti k dispozici. Na workshopu je dostupné občerstvení, káva, čaj nebo prosecco, podle toho, na co máš chuť, a něco drobného k snědku. V průběhu workshopu je pauza na krátký oběd, kterou nemusíš využít, pokud nechceš. Celý čas pracujeme v klidném a odpočinkovém prostředí - zapalujeme svíčky, posloucháme klidnou hudbu. Veselá nálada a smích je také velmi vítán! Pokud si vzpomeneš, udělej si během workshopu fotky a videa pro porovnání hrubého a finálního výrobku a taky ke sdílení na sociálních sítích! Budeme rádi za tvé hodnocení a zpětnou vazbu na googlu nebo instagramu. Těšíme se na tebe.