děkujeme, že jsi tady!

Máme rodinný podnik Kvítka v bytě & KERA ateliér, jsme sestřenice. Vedle ateliéru do našeho portfólia v červnu 2022 přibylo i keramické studio. Nikol je hlavou keramické sekce - značky KERA, je umělecká keramička, keramiku tvoří už přes 20 let. Veronika pečuje o kvítka a je duší Kvítek v bytě. Obě se společně staráme o firmu. S pomocí našich kolegů vedeme ateliér, kde vyrábíme vlastní keramiku, pěstujeme a prodáváme rostliny a provozujeme samoobslužné keramické studio v Brně.

Práce s keramikou a rostlinami nás nabíjí, vnitřně nás naplňuje a uspokojuje, vidíme v tom smysl a bereme za vlastní, že chceme tyto dvě věci mezi širokou veřejnost rozšiřovat a zájem o ně podporovat. Naší misí je vytvářet kolem sebe natolik zajímavá místa, že stojí za návštěvu i vám ostatním, kteří v Brně nežijete.

naši kolegové

Abychom na všechno nebyly samy, rozšířily jsme náš tým o pár zkušených lidí. Pro Kvítka v bytě i KERA vybíráme takové kolegy, kteří dokážou vzít za práci, jsou zodpovědní a nemají strach pracovat samostatně. U nás nemáme zaměstnance, ale kolegy. Každý z nás má rovnocenný hlas a má možnost říct, co se mu líbí a co ne. U nás není prostor pro psaní mezi řádky a skryté hry. V týmu zachováváme férovost a upřímnost.

Po několika letech, co nám došlo, že na to už nestačíme, teď usínáme s klidem na srdci, že jsme vybudovaly partu, která spolu dokáže mluvit, řešit problémy a učit se jeden od druhého. O kom ale mluvíme?

 

Luca

Luca je víla našeho keramického ateliéru. S těmito vlnami a širokým úsměvem strávíš chvíle u kurzu modelování keramiky. Luca tě provede kurzem a ráda dolije prosecco. Když má prostor pomáhá nám s provozem keramického studia, s mícháním glazur a nakládáním keramických pecí. Docela často ji taky u nás v ateliéru uvidíš s vrtačkou zabořenou do použité hlíny, takhle totiž u nás recykluje zbytky hlíny k novému využití.