děkujeme, že jsi tady!

Máme rodinný podnik Kvítka v bytě & KERA ateliér, jsme sestřenice. Vedle ateliéru do našeho portfólia v červnu 2022 přibylo i keramické studio. Nikol je hlavou keramické sekce - značky KERA, je umělecká keramička, keramiku tvoří už přes 20 let. Veronika pečuje o kvítka a je duší Kvítek v bytě. Obě se společně staráme o firmu. S pomocí našich kolegů vedeme ateliér, kde vyrábíme vlastní keramiku, pěstujeme a prodáváme rostliny a provozujeme samoobslužné keramické studio v Brně.

Práce s keramikou a rostlinami nás nabíjí, vnitřně nás naplňuje a uspokojuje, vidíme v tom smysl a bereme za vlastní, že chceme tyto dvě věci mezi širokou veřejnost rozšiřovat a zájem o ně podporovat. Naší misí je vytvářet kolem sebe natolik zajímavá místa, že stojí za návštěvu i vám ostatním, kteří v Brně nežijete.

naši kolegové

Abychom na všechno nebyly samy, rozšířily jsme náš tým o pár zkušených lidí. Pro Kvítka v bytě i KERA vybíráme takové kolegy, kteří dokážou vzít za práci, jsou zodpovědní a nemají strach pracovat samostatně. U nás nemáme zaměstnance, ale kolegy. Každý z nás má rovnocenný hlas a má možnost říct, co se mu líbí a co ne. U nás není prostor pro psaní mezi řádky a skryté hry. V týmu zachováváme férovost a upřímnost.

Po dvou letech, co nám došlo, že na to už nestačíme, teď usínáme s klidem na srdci, že jsme vybudovaly partu, která spolu dokáže mluvit, řešit problémy a učit se jeden od druhého. O kom ale mluvíme?

 

Jitka

Některé lidi chceš mít ve svém životě. Jedním z nich je Jitka. Je veselá rozumná ženská s životem nabitým od začátku až do konce. Jak Jitka zvládá všechny své aktivity nechápeme, ale tajně si představujeme, že umí čarovat. Jitka je náš pevně prokořeněný strom, všechny bouřky přechází hrdě srovnaná, ovšem i její duše někdy potřebuje léčit a pohladit, snažíme si ji proto hýčkat. Kus její životní magické energie můžeš zažít na modelovacích kurzech, kurzech na kruhu nebo z některých našich výrobků, které točí a vyrábí u nás v ateliéru.

Pavla

Nejdřív přišla na pohovor do Kvítek, z deseti minut se stal pohovor na třičtvrtě hodiny. Od první minuty si s Pavlou říkáme vše na rovinu. Jestli přemýšlíš nad tím, že tě ve studiu něco štve, napiš to Pavle naprosto polopatě. Upřímnost, smysl pro detail a duchapřítomnost je Pavle vlastní, snad i kvůli tomu, že studuje psychologii na FSS. Pavlu jsme si nakonec vybraly jako provozní našeho keramického studia a nelitujeme! Na její úsměv a vyrovnanou osobnost narazíš, když budeš trávit čas ve studiu.